info@bassiad.org

+90 262 349 5349

+90 262 349 5348

Her hafta düzenli olarak yaptığımız üye ziyareti programımızda bu hafta Argelabs Bilişim Teknolojileri sahibi İlker ÇETİNER‘İn misafiri olduk.

14 Şubat 2019 , Perşembe

04.01.2019


Her hafta düzenli olarak yaptığımız üye ziyareti programımızda bu hafta Argelabs Bilişim Teknolojileri sahibi İlker ÇETİNER‘İn misafiri olduk.


2015 yılında kurulan Argelabs Bilişim Teknolojileri Kocaeli Üniversitesi Teknopark’ta bulut tabanlı yenilikçi uygulamalar geliştirmektedir. İlk uygulamamız olan Meraklı Marlov; Müşteri Deneyimi, Geri Bildirim, Anket, Quiz, 360 Derece Performans Değerlendirme Platformu olarak başta Sağlık ve Eğitim sektörlerinde olmak üzere 50’den fazla işletmede kullanılmaktadır. İkinci uygulamamız olan Marlov Star ise İşte Oyun yaklaşımıyla kurum çalışanlarının birbirlerine teşekkür edebilecekleri ve yıldız verebilecekleri, amacı çalışanların motivasyonunu arttırmak olan bir sistemdir.

Marlov dışında Proje ve Görev Yönetimine yönelik iş takip sistemi geliştirdik. Bu sistemde çalışanlarınıza iş atamaları yapabilir, bunların durumlarını takip edebilir ve gecikmeler olduğunda otomatik alarmlar alabilirsiniz. Projeler, görevler, kaynaklar, kaynak kapasiteleri, çalışma takvimi, maliyetler, dokümanlar, aksiyon planları gibi bir çok parametre tek bir ortamdan yönetilebilmektedir. Proje Yönetimi alanında PMP ve PMI Agile sertifikasyonlarına yönelik eğitimler de veren bir kurum olduğumuz için, iş hayatında elde ettiğimiz tüm deneyimleri geliştirdiğimiz sistemlere aktarabiliyoruz. Müşteri memnuniyetini ve uzun vadeli iş birliklerini ön planda tutan yaklaşımımızla, sağlıklı büyüyen bir şirket olmayı hedefliyoruz.


Toplantımıza katılan Dr. Ahmet Şen KOÜ TTO Takım Liderine teşekkür ederiz.


Yukarı Çık
Reklam Ajansı